Audyt konta Allegro wykonany przez ekspertów

Prowadzisz sklep na Allegro, ale sprzedaż nie osiąga oczekiwanych rezultatów? To oznacza, że czas, aby certyfikowana agencja marketplace zweryfikowała Twoje aukcje i całe konto tak, abyś finalnie otrzymał czarno na białym co należy poprawić i w jaki sposób.

Zamawiając audyt Allegro w PirkSpark, otrzymasz pisemny, gruntowny raport i konsultację 1:1 z naszym specjalistą, który doradzi w jaki sposób skutecznie wdrożyć poprawki.

hero

Sklep na Allegro

Co wpływa na jakość
Twojego sklepu na Allegro?

Jakość oraz ustawienie parametrów konta Allegro mają bezpośredni wpływ na skuteczność sprzedaży. Efektywność promocji bardzo łatwo zaburzyć. Nawet pozornie nieistotny element może niekorzystnie wpływać na trafność. Identyfikacja słabych stron pozwala na naniesienie niezbędnych z perspektywy prowadzenia biznesu poprawek. Doskonałym sposobem na wykrycie wszystkich osłabiających skuteczność czynników jest przeprowadzenie audytu konta Allegro.

hero image

Audyt konta Allegro

Jak zwiększyć sprzedaż na Allegro?

W ramach audytu konta Allegro skupiamy się na elementach mających bezpośredni wpływ na sprzedaż. Aby jak najlepiej dopasować się do Twoich potrzeb, utworzyliśmy dwa pakiety, które pomogą Ci dostosować swoje oferty do standardów Allegro. Po weryfikacji Twojego konta otrzymasz raport zawierający dokładnie opisane punkty analizy – ich znaczenie, wskazanie korzyści, jakie przynosi używanie danej funkcji oraz rekomendacje, co zrobić, aby działała poprawnie. Po wysłaniu raportu uzgodnimy termin konsultacji powiązanej z omówieniem wyników.

hero image

Co zawiera ?

Audyt profesjonalny konta Allegro

W ramach audytu tego rodzaju sprawdzone zostaną takie obszary jak:

 • slide
  Oferty

  Wygląd oraz poprawna konfiguracja aukcji wpływa na liczbę jej wyświetleń oraz konwersję. Ocenimy każdy aspekt Twoich ofert, zarówno pod względem technicznym, jak i wizualnym i merytorycznym.

 • slide
  Abonament Allegro

  Ma kluczowe znaczenie dla nawigacji Klienta. Sprawdzimy, z jakich funkcji korzystasz oraz zaproponujemy zmiany, które poprawią funkcjonowanie Twojego konta i ułatwią Kupującym wyszukiwanie Twoich produktów.

 • slide
  Zakładki informacyjne

  Poprawnie wypełnione zakładki informacyjne budują zaufanie Klientów oraz minimalizują problemy posprzedażowe. Zweryfikujemy, jakie informacje udostępniasz oraz zasugerujemy punkty, które warto dodać, aby konto stało się bardziej przyjazne w odbiorze dla Klienta.

 • slide
  Promocje

  Stosowanie akcji promocyjnych sprzyja wyróżnieniu oferty na tle szerokiej konkurencji. Odpowiedni dobór czynników oraz ich optymalizacja pozwala na uzyskanie wysokiej skuteczności przy optymalnym koszcie. Przeanalizujemy, z jakich promocji korzystasz oraz sposób, w jaki to robisz, a następnie zaproponujemy dodatkowe opcje oraz optymalizację kosztów.

 • slide
  Allegro ADS

  Allegro Ads to najpopularniejsza forma promocji na Allegro. Pomaga znacznie zwiększyć zasięg ofert przy stosunkowo niskim koszcie. Wyjaśnimy Ci, w jaki sposób działa oraz dlaczego warto korzystać z jego funkcji.

Czas realizacji audytu profesjonalnego wynosi 5 dni roboczych.

Audyt ekspercki konta Allegro

W zakres audytu zaawansowanego wchodzą wszystkie czynniki audytu podstawowego rozszerzone o następujące obszary:

 • slide
  Jakość sprzedaży

  Ocena jakości sprzedaży ma realny wpływ na pozycję organiczną Twojego konta, ponieważ podsumowuje obsługę klienta. Zweryfikujemy każdą z sekcji i podpowiemy, w jaki sposób można poprawić poszczególne parametry.

 • slide
  Analiza kosztów i cen

  Zbadamy ponoszone przez Ciebie koszty w związku z prowadzeniem sprzedaży na Allegro i zaproponujemy optymalizacje. Sprawdzimy, jak Twoje ceny prezentują się na tle konkurencji oraz przeanalizujemy ich potencjał sprzedażowy.

 • slide
  Analiza konkurencji

  Zweryfikujemy Twoje wiodące kategorie, zbadamy, w jaki sposób działa Twoja konkurencja oraz wskażemy obszary, w których Twoje konto radzi sobie gorzej od niej.

 • slide
  Allegro ADS

  Sprawdzimy, czy oraz z jakich kampanii korzystasz. Zasugerujemy zmiany w celu podniesienia zwrotu z inwestycji oraz podpowiemy, jak zoptymalizować koszty, aby używanie Allegro Ads było dla Ciebie możliwie najbardziej efektywne.

Czas realizacji audytu eksperckiego wynosi 10 dni roboczych.

Spodobał Ci się ten wpis?

Kliknij na gwiazdki, aby dodać ocenę.

Średnia ocena 4.8 / 5. Liczba głosów 31

Bądź pierwszy!

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?