facebook
linkedin

Black Week w Pirk Spark
-50% na wdrożenie wybranej usługi

Wybierz obszary, w których możemy Ci pomóc.
Zapisz się na darmową konsultację.


  section 1

  Usługi

  Co zawierają poszczególne usługi?

  card

  Google ADS

  Oferujemy stworzenie planu i realizację rozbudowanej kampanii marketingowej przez certyfikowanych specjalistów. Na bieżąco monitorujemy i optymalizujemy efekty, aby maksymalnie zwiększyć zwrot z inwestycji. Działamy kompleksowo – tworzymy grafiki i slogany reklamowe, konfigurujemy konto oraz wdrażamy nowoczesne rozwiązania programistyczne (np. kody konwersji). Rezultaty naszej pracy przedstawiamy w formie szczegółowych interaktywnych raportów Google Data Studio.
  card

  Facebook

  Tworzymy content i efektywne kampanie reklamowe, angażując w to cały zespół: specjalistę Facebook Ads, grafika i copywritera. Przeglądamy statystyki i szukamy rozwiązań, które zapewnią maksimum skuteczności w ramach ustalonego budżetu. Projektujemy zgodne z najnowszymi trendami grafiki, szablony i animacje. Tworzymy też perswazyjne, angażujące teksty reklamowe, które są spójne z charakterem marki. Każde działanie poprzedzamy i kończymy rzetelną analizą popartą raportami.
  card

  Ceneo

  Pomagamy w działaniach zwiększających sprzedaż i rozpoznawalność marki. Tworzymy spójną strategię działań promocyjnych, skupiając się na budowie efektywnych kampanii reklamowych. Analizujemy rynek, śledzimy trendy, selekcjonujemy najlepiej sprzedające się produkty (wykluczając te niekonwertujące) i licytujemy stawki najatrakcyjniejszych kategorii. Zajmujemy się również warstwą kreatywną – przygotowujemy grafiki oraz teksty promocyjne. Efekty śledzimy za pomocą Google Analytics.
  card

  Zarządzanie stroną

  Pomagamy w bieżącym prowadzeniu stron internetowych, dbamy o ich aktualizację zarówno pod względem zawartości, jak i aspektów technologicznych. Przygotowujemy slidery; projektujemy nowe podstrony; tworzymy karty produktowe (opisy, zdjęcia, tytuły) oraz optymalizujemy te, które już istnieją. Dostosowujemy ustawienie e-commerce do potrzeb i oczekiwań Klienta. Udzielamy też marketingowego wsparcia – tworzymy newslettery i wszelkie inne materiały, które zwiększają konwersję.
  card

  SEO

  Zwiększamy autorytet witryn, zarówno względem algorytmów Google, jak i samych użytkowników. Pozycjonujemy nowe oraz istniejące już strony. Przeprowadzamy audyt aktualnego stanu witryny, porządkujemy strukturę treści i poprawiamy wszelkie występujące błędy. Wykonujemy też zestaw cyklicznych czynności, które w długofalowej perspektywie wpływają na lepsze pozycjonowanie strony (rozbudowa treści, analizy, bieżące wdrażanie poprawek oraz pozyskiwanie wartościowych linków).
  card

  Google ADS

  Tworzymy rozbudowane kampanie reklamowe, które dają szansę na: lepsze pozycjonowanie ofert, a co za tym idzie, większą sprzedaż i rozpoznawalność marki. Dążymy do osiągania jak najwyższych zwrotów z inwestycji. Obsługujemy Allegro Ads w każdym aspekcie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Sprzedających, stworzyliśmy elastyczną ofertę abonamentową z podziałem na 3 pakiety: podstawowy, profesjonalny i ekspercki. Możesz wybrać ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i budżetowi.

  Kompleksowa weryfikacja Twoich działań

  Wahasz się nad wykupieniem jakiejś usługi? Nie jesteś do końca przekonany, czy delegować nam część swoich działań? Chętnie to zweryfikujemy. Przeprowadzimy analizę Twojej obecności w internecie i sprawdzimy, czy można w jakiś sposób ulepszyć to, co robisz.

  • Sprawdzimy budowę strony WWW i narzędzi analitycznych

  • Przeanalizujemy funkcje i możliwości systemu sklepowego

  • Wskażemy usprawnienia ścieżki konwersji

  • Dokonamy analizy kampanii Google Ads oraz Facebook Ads

  • Zbadamy profil i obecność w social mediach

  • Przyjrzymy się Twojej komunikacji marketingowej

  section 3

  Korzyści

  Co zyskasz dzięki naszym usługom

  • slide

   Omnichannel

   Zapewniamy konsumentom spójne doświadczenia zakupowe bez względu na to, w którym kanale wchodzą w interakcję z marką.

  • slide

   Obsługa przez jeden zespół

   Powierzając kilka usług jednej agencji, możesz być pewien, że prowadzone działania będą – nie tylko spójne i kompatybilne – ale też bardziej zyskowne.

  • slide

   Efektywnie dysponowany budżet

   Na bieżąco optymalizujemy działania, tak aby wygenerować jak najmniejsze koszty. W przypadku kilku usług możesz liczyć na większe oszczędności!

  • slide

   -50% na początek działań

   Jeżeli już teraz zdecydujesz się na współpracę z nami, zyskasz aż 50% rabatu na działania związane z konfiguracją wybranych kanałów i narzędzi.

  • slide

   Dedykowany opiekun

   Bez względu na to, jaką usługę wybierzesz, oferujemy Ci opiekę dedykowanego konsultanta. Możesz liczyć na jego pomoc w każdym aspekcie współpracy.

  Case study

  Projekty, z których jesteśmy dumni

  • slide

   Case study - BiuroweZakupy24.pl
   – Ceneo Ads

   Wyzwanie

   Klient zgłosił się do nas z prośbą o pomoc w promowaniu sklepu w porównywarce Ceneo. Dotychczasowe działania nie były zbyt skuteczne. Kampanie generowały zbyt dużo kosztów, a przy tym były mało efektywne

   Co zrobiliśmy?

   Nasz plan działania oparliśmy się na zbudowaniu świadomości bezpiecznego i wartościowego sklepu. Postanowiliśmy walczyć z dumpingiem cenowym poprzez odpowiednie pozycjonowanie produktów.

   Efekt!

   Odnaleźliśmy 20% produktów, które generują 80% przychodu dla klienta! Dzięki temu osiągnęliśmy główny cel – zwiększyliśmy sprzedaż produktów, przy jednoczesnym wzroście zwrotu z inwestycji.

  • slide

   Case study skleplolki.pl
   - Google Ads

   Wyzwanie

   Głównym celem Klienta był ogólny rozwój sieci sprzedaży z naciskiem na sprzedaż detaliczną w sektorze zabawek militarnych (takich jak pistolety na plastikowe i żelowe kulki).

   Co zrobiliśmy?

   Pierwszym krokiem naszych działań było, wyselekcjonowanie bestsellerowych produkt, które do tej pory cieszyły się największą sprzedażą. Staraliśmy się również znaleźć niszę, którą moglibyśmy zapełnić. Następnie przystąpiliśmy od zbudowania struktury kampanii, która była odpowiednikiem lejka sprzedażowego.

   Efekt!

   Po 10 miesiącach współpracy zwrot z inwestycji utrzymywał się na poziomie 700%, co przy założeniu wysoko-marżowego produktu, dał realny zysk na poziomie 350%. Dodatkowo blisko połowę zakupów zrobiły osoby, które kupiły więcej niż 1 raz.

  section 7

  Mateusz Cymbała

  Head of Sales Department

  575 848 060
  section 7

  Marzena Ziarkowska

  Executive Sales Specialist

  575 230 400

  Kontakt

  Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

  Wybierz usługi i umów się na darmową konsultację .
  Rozwiń swój sklep!