Dedykowane aplikacje webowe

Szukasz rozwiązania, które będzie w pełni dostosowane do potrzeb Twojej firmy?

Zainwestuj w dedykowaną aplikację webową.

hero

Czym są dedykowane aplikacje webowe?

Istniejące na rynku oprogramowania nie zawsze są w pełni dostosowane do potrzeb konkretnej firmy – nie odzwierciedlają złożoności zachodzących w niej procesów, przez co nie są w stanie ich zautomatyzować i usprawnić.

W Pirk Spark wychodzimy naprzeciw tym oczekiwaniom. Tworzymy dedykowane aplikacje webowe, które wspierają funkcjonowanie firmy oraz bezpośrednio przyczyniają się do zwiększenia wydajności sprzedaży. Projektowane przez nas rozwiązania dokładnie odzwierciedlają potrzeby i specyfikę danego przedsiębiorstwa. Tworzymy je od podstaw według wytycznych zleceniodawcy.

Specjalizujemy się w tworzeniu dedykowanych aplikacji webowych, które umieszczone są na serwerach internetowych. Ich uruchomienie nie wymaga więc instalowania dodatkowych komponentów. Aplikacje webowe mogą być stosowane o dowolnym czasie z dowolnego miejsca na ziemi.

Programowanie dedykowanej aplikacji jest bardzo czasochłonne, ale też efektywne – pozwala osiągnąć unikalne cele, których nie oferują żadne inne rozwiązania. Co ważne, tworzone zgodnie z określonymi założeniami są przyjazne użytkownikowi i mają wygodny, przejrzysty interfejs.

image

Zalety webowych aplikacji dedykowanych

Dedykowane oprogramowanie webowe jest w stanie rozwiązać wiele problemów, które występują zarówno po stronie pracowników, klientów, jak również całej organizacji. Decydując się na stworzenie dedykowanej aplikacji, możesz zwiększysz wydajność procesów biznesowych i zyskać przewagę nad konkurencją!

image

Dopasowane

Są idealnie dopasowane do, potrzeb, oczekiwań i profilu danej firmy.

image

Elastyczne

Można je zintegrować z dowolnymi systemami (w tym systemami ERP).

image

Z kontrolą dostępu

Nie muszą być instalowane na wszystkich komputerach w firmie.

image

Intuicyjne

Zaprojektowane według ścisłych wytycznych są intuicyjne w obsłudze.

image

Proste w udostępnianiu

Mogą być udostępniane zewnętrznym użytkownikom za pomocą hasła.

image

Samowystarczalne

Nie wymagają instalacji dodatkowych komponentów na komputerze.

image

Zawsze aktualne

Udostępnione Klientom nie wymagają aktualizacji z ich strony.

image

Rozwijane

Mogą być ciągle rozbudowywane o dodatkowe funkcje i innowacje.

Proces projektowania aplikacji webowej dla firmy

Tworzenie dedykowanej aplikacji zaczynamy od zrozumienia potrzeb przedsiębiorstwa. Działamy w oparciu o sprecyzowane cele biznesowe, dlatego nasze oprogramowanie zawsze jest perfekcyjnie dopasowane do profilu danej organizacji.

Po zapoznaniu się z modelem biznesowym, tworzymy architekturę i prototyp aplikacji. Aby zobrazować jej działanie, tworzymy makietę i udostępniamy ją Klientowi. Po wdrożeniu poprawek i sugestii, które się pojawiły przechodzimy do etapu testowania. Umożliwia nam to wyłapanie wszelkich nieprawidłowości w funkcjonowaniu aplikacji oraz dopracowanie najdrobniejszych szczegółów jej działania. Wdrażamy poprawki aż do skutku. Gotową aplikację udostępniamy końcowemu użytkownikowi dopiero po eliminacji wszystkich błędów.

Nasza praca nie kończy się jednak w tym momencie. Jako że z założenia aplikacje webowe służą do usprawniania pracy, wymagają ciągłej optymalizacji. Dlatego stale monitorujemy stworzone przez nas projekty i na bieżąco wdrażamy w nich poprawki. Wszystko po to, aby jak najlepiej służyły naszym Klientom w bezustannie zmieniających się warunkach rynkowych.

Tworzone przez nas aplikacje

Jako że najczęściej współpracujemy ze sklepami internetowymi, najczęstszymi rozwiązaniami, które oferujemy są:


Kalkulatory

Tworzenie wycen i kontrolowanie firmowych wydatków jest znacznie łatwiejsze, gdy zamiast arkusza w Excelu używa się personalizowanego kalkulatora. Z przyjemnością dostosujemy wszystkie jego funkcje do Twoich oczekiwań i potrzeb, pozwalając na zautomatyzowanie kluczowych procesów w Twojej organizacji.

Konfiguratory

Za pomocą konfiguratora kupujący mogą dokonywać indywidualizacji produktu lub usługi, co zwiększa szansę na sfinalizowanie przez nich zakupu. Bez względu na to, z jaką branżą związana jest Twoja firma, dostarczymy Ci przyjazny dla użytkownika konfigurator, który będzie zachwycał dostępnymi opcjami wizualnymi.

Kreatory

Kreator umożliwia pełną personalizację produktu. W Pirk Spark tworzymy kreatory o dowolnym stopniu zaawansowania i skomplikowania. Jeśli chcesz zwiększyć swoją sprzedaż poprzez udostępnienie kupującym narzędzia pozwalającego im na swobodne dostosowywanie produktu do ich potrzeb, koniecznie wybierz ten rodzaj aplikacji dedykowanej.

Dlaczego my?

Tworzymy aplikacje webowe, które znajdują swoje trwałe miejsce na rynku. Nasze projekty odnoszą sukcesy, ponieważ wkładamy w nie całe zaangażowanie. Uwielbiamy nadawać formę pomysłom naszych Klientów. Jesteśmy kreatywni, ale też bardzo praktyczni, dlatego tworzone przez nas projekty są, przede wszystkim, użyteczne.

W projektowaniu aplikacji dopasowanych do konkretnych potrzeb Klienta, pomaga nam nie tylko nasze doświadczenie, ale również ekspercka wiedza. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi nowinkami technologicznymi, mamy też spore rozeznania w narzędziach marketingowych, które stosujemy w innych domenach naszej działalności.

Jedną z naszych głównych wartości, które przyświeca nam od początku istnienia firmy jest przejrzystość komunikacji. Współpracując z nami, możesz zapomnieć o tzw. cichych dniach. Na bieżąco reagujemy na wszelkie występujące problemy. Nie pozostawiamy naszych Klientów samych sobie. Zakończenie aplikacji nie oznacza dla nas końca kontaktu. Będziemy Cię wspierać także po jej uruchomieniu!

Tworzymy rozwiązania o różnym stopniu skomplikowania, dla wielu branż. Wysoką jakość naszej pracy najlepiej poświadczają projekty, które wykonaliśmy. Możesz się o tym przekonać, zaglądając do naszego portfolio.

Spodobał Ci się ten wpis?

Kliknij na gwiazdki, aby dodać ocenę.

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów 1

Bądź pierwszy!

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

Spodobał Ci się ten wpis?

Kliknij na gwiazdki, aby dodać ocenę.

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów 1

Bądź pierwszy!

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?