Optymalizacja ofert Allegro

Aby zwiększyć sprzedaż Allegro, należy dbać o to, żeby oferta znalazła się na najwyżej pozycji w wynikach wyszukiwania. Im więcej osób wyraża zainteresowanie daną ofertę, tym znajduje się ona wyżej na liście, dzięki czemu zobaczy ją więcej Użytkowników. Sytuacja jest więc dość paradoksalna.

hero

Jak zainteresować odbiorcę?

section 2

Aby oferta Allegro cieszyła się dużym zainteresowaniem, należy poświęcić sporo czasu na jej optymalizację, czyli dostosowanie do wymogów serwisu i upodobań potencjalnych Klientów.

Jeśli nie masz na to czasu, zleć to zadanie profesjonalnej agencji.

W ramach usługi optymalizacji ofert oferujemy:

 • Analizę konkurencyjnych aukcji

  Korzystamy ze specjalistycznych narzędzi Trade Analitycs oraz TradeWatch, dzięki którym na bieżącą śledzimy działania konkurencji i poznajemy trendy sprzedaży wybranego produktu.

 • Analizę treści wystawionej oferty

  Sprawdzamy merytoryczność, estetykę oferty oraz jej parametry. Uzupełniamy ofertę o wszystkie istotne informacje. Dopasowujemy ofertę do odpowiednich kategorii i podkategorii produktów.

 • Copywriting

  Piszemy językiem korzyści. Tworzymy teksty zarówno dla istniejących, jak i nieutworzonych jeszcze ofert.

 • Projekt graficzny

  Tworzymy szablon dopasowany do Twojej działalności i produktów. Poprawiamy ofertę pod względem kolorystyki - dbamy o najmniejszy detal skutecznej perswazji.

 • Analizę ofertę pod kątem słów kluczowych

  Sprawdzamy, czy Twoja oferta zawiera odpowiednie słowa kluczowe. Do analizy wykorzystujemy planer słów kluczowych, który w przypadku Allegro jest narzędziem dostępnym wyłącznie dla Parterów Allegro Ads.

section 2
section 2

Czy wiesz, że…

Jedną z najczęstszych przyczyn niskiej sprzedaży jest złe dopasowanie pod kątem kategorii produktu?

Narzędzia z których korzystamy, pozwalają nam poznać strukturę sprzedaży dla wybranej branży lub produktu. Dzięki temu możemy określić potencjał dla poszczególnych segmentów rynku i dowiedzieć się w jakiej podkategorii najlepiej sprzedaje się dany produkt.