facebook
linkedin

Zobacz projekty,
które zrealizowaliśmy

Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio.
Znajdują się w nim projekty, które zrealizowaliśmy
dla firm z Polski i z zagranicy. Całość doskonale
obrazuje przekrój naszych umiejętności.

hero
Wszystkie
Wszystkie Sklep internetowy Ceneo Google Ads Allegro
 Case study Yrke.pl

76 lat

w branży

Sklep internetowy

Case study Yrke.pl

Yrke to rodzinna, licząca ponad 76 lat polska manufaktura mebli. Dotychczas nasza współpraca z Klientem dotyczyła promowania produktów za pośrednictwem reklam Google Ads. Analizując wyniki kampanii i dane z Google Analytics, zauważyliśmy jednak pewne nieprawidłowości w strukturze strony, które wskazywały na konieczność przeprowadzenia audytu pod kątem UI i UX.

Zobacz case study
 Case study BiuroweZakupy24.pl

1600%

ROAS

Ceneo

Case study BiuroweZakupy24.pl

Klient jest jednym z największych sprzedawców detalicznych w segmencie artykułów biurowych. Skrupulatnie buduje swoją markę sklepów stacjonarnych a przy tym rozwija sektor e-commerce, który generuje aktualnie dużą część przychodu spółki.

Zobacz case study
 Case study skleplolki.pl

12 000 000

zasięgu

Google Ads

Case study skleplolki.pl

Klient zajmuje się produkcją zabawek dla dzieci w wieku 3-12 lat. Prowadzi również hurtową i detaliczną sprzedaż swoich produktów na rynek polski. Głównym celem Klienta jest dominacja w sektorze zabawek militarnych (takich jak pistolety na plastikowe i żelowe kulki).

Zobacz case study
 Case Study vigomed.pl

8

kroków do celu

Sklep internetowy

Case Study vigomed.pl

Vigomed to producent wysokiej jakości, certyfikowanych urządzeń medycznych. Produkty skierowane są zarówno do osób fizycznych, jak i gabinetów kosmetycznych. Jak dotąd ich jedynym kanałem sprzedaży był Sklep Allegro. Klienci nie mogli kupić produktów w żadnym innym miejscu.

Zobacz case study
 Case study dom24_net

10,35 zł

zwrotu z inwestycji

Allegro

Case study dom24_net

Na początku marca 2021 roku rozpoczęliśmy współpracę z właścicielem sklepu na Allegro dom24_net. Klient specjalizuje się w sezonowej sprzedaży produktów z kategorii Dom i ogród. Otrzymaliśmy zlecenie dotyczące stworzenia kampanii Allegro Ads. Naszym zadaniem było wypromowanie wybranych grup produktowych w ramach promocji sezonowej.

Zobacz case study
 Case study Acco Brands

6 617 176

unikalnych odsłon

Allegro

Case study Acco Brands

We wrześniu 2020 roku do naszej agencji trafił Klient zarządzający 5 oficjalnymi sklepami w serwisie Allegro, który zlecił nam stworzenie kampani Ads4Brands. Mieliśmy ustawić zestawy reklam Allegro Ads dla każdego z kont. Klient dokładnie określił swoje oczekiwania i budżet. Ponieważ większa część asortymentu była dostępna w niskich cenach, przewidywany zwrot inwestycji miał utrzymywać się na poziomie 6 zł.

Zobacz case study
 Case study branża dom i ogród

20,37 zł

zwrotu z inwestycji

Allegro

Case study branża dom i ogród

W lutym 2021 roku do naszej agencji trafił właściciel sklepów Allegro z kategorii Dom i Ogród. Większość jego asortymentu stanowiły nawozy i preparaty do roślin.

Zobacz case study

Opinie o Pirk Spark

Co nasi klienci mówią o naszej pracy

Najbardziej wiarygodnym miernikiem naszej pracy są wypowiedzi naszych Klientów.
Sprawdź, jak oceniają jakość oferowanych przez nas usług oraz formę współpracy.

 • Anna

  Anna

  Specjalistka ds. Marketingu

  Z pełną świadomością i przekonaniem polecam agencję Pirk Spark, przede wszystkim zwracając uwagę na profesjonalizm, kreatywność i umiejętność trafnej oceny naszych potrzeb.

 • Katarzyna

  Katarzyna

  Dyrektorka Sprzedaży

  Pirk Spark dostarcza rozwiązania najwyższej jakości, a cała współpraca odbywa sięw bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Zdecydowanie polecam!

 • Tomasz

  Tomasz

  Owner

  Wiedza i doświadczenie oraz otwartość i bezinteresowne doradztwo sprawiły, że jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Wszystkim osobom zainteresowanym stworzeniem profesjonalnej strony internetowej polecam usługi agencji Pirk Spark.

contact

Kontakt i szybka wycena

Szybko wycenimy projekt i odpowiemy na wszystkie pytania

Czekamy na wiadomość od Ciebie! Skorzystaj z darmowej wyceny lub opisz krok po kroku czego potrzebujesz korzystając z naszego panelu kontaktowego. Chętnie porozmawiamy o Twoim pomyśle. A może masz jakieś pytania? Śmiało pisz!

Zwykle odpowiadamy w ciągu 24h!