Jesteś zainteresowany współpracą z nami?

PODDAJ SIĘ DARMOWEJ ANALIZIE

Napisz do nas!

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania

Jeśli nie wiesz, co ująć w briefie przeczytaj nasz wpis blogowy w którym piszemy o tym, co wpływa na ostateczną wycenę strony internetowej. Dzięki temu uwzględnisz wszystkie aspekty swojego projektu.

UX/UI Design

Jakość, intuicyjność i skuteczność - to wyznaczniki dobrze zaprojektowanych stron i aplikacji. Jak je osiągnąć? Z pomocą prototypów!

designers

Najważniejszy w projekcie jest człowiek

Czas potrzebny do zainteresowania Użytkownika aplikacją i podjęcia decyzji o jej pobraniu wynosi mniej więcej 3 sekundy!

Dlatego przed przystąpieniem do pracy skrupulatnie identyfikujemy potrzeby Użytkownika.

Budowę projektów o bardzo skomplikowanej strukturze zawsze zaczynamy od tworzenia makiet, czyli funkcjonalnych prototypów wysokojakościowych.

planning
man website

Czym są makiety?

Makieta to szkieletowy projekt strony internetowej, który daje wyobrażenie o rozmieszczeniu treści, układzie menu i całej architekturze informacji.

Bardzo zaawansowane makiety zawierają ruchome, klikane elementy, które imitują funkcjonalność strony. Taka symulacja pozwala sprawdzić intuicyjność serwisu i wychwycić ewentualne błędy, jeszcze przed rozpoczęciem kodowania.

Makiety funkcjonalne pozwalają zaoszczędzić czas i dają Klientowi wstępne wyobrażenie na temat końcowego efektu. Choć oczywiście wysokiej jakości projekt graficzny często i tak potrafi przekroczyć najśmielsze oczekiwania!

Nasza oferta

Tworzymy makiety nie tylko dla projektów, które sami realizujemy. Pomagamy również osobom, które znalazły już swojego wykonawcę.

Makiety statystyczne

Obrazują rozmieszczenie treści i architekturę informacji. Mogą mieć formę przezroczystych szkieletów lub gotowego layoutu.

plany zywieniowe gabinet

Makiety funkcjonalne

Posiadają ruchome interaktywne elementy. Przejrzysta forma pozwala skupić się na tym, co najważniejsze, czyli funkcjonalności serwisu.

plany zywieniowe plany zywieniowe