Usuwanie komentarzy Allegro

Zadbaj o profesjonalny wizerunek swojego konta sprzedażowego i powierz nam kwestię kontaktu z klientem w celu polubownego usunięcia negatywnych komentarzy Allegro. Jesteśmy w tym naprawdę skuteczni! Usuwanie komentarzy Allegro to dodatkowa usługa naszej agencji adresowana do dużych firm, którym prowadzimy kompleksową obsługę kont Allegro.

hero

Usuwanie negatywnych komentarzy Allegro w Pirk Spark

Usuwanie komentarzy Allegro, które są negatywne to złożony proces. Nie istnieje żaden magiczny przycisk, który pozwalałby pozbyć się za jednym zamachem wszystkich nieprzychylnych opinii, dlatego tak ważny jest bezpośredni kontakt z niezadowolonym klientem. Tylko podczas rozmowy można wyjaśnić sytuację i wpłynąć na kupującego w taki sposób, aby usunął lub zmienił swój negatywny komentarz.

 

W Pirk Spark, dla firm korzystających z kompleksowej obsługi kont Allegro, prowadzimy mediacje pomiędzy sprzedającym i jego klientami, korzystając z naszej autorskiej procedury.

image

W jaki sposób usuwamy negatywne komentarze z Twojego konta Allegro?

Usuwanie komentarzy Allegro to proces, który składa się z następujących faz:

 

  • Analiza – Weryfikujemy, czy otrzymane przez Ciebie negatywy są możliwe do usunięcia.
  • Ustalenia: Razem z Tobą ustalamy formę ewentualnej rekompensaty dla niezadowolonych klientów.
  • Kontakt: Kontaktujemy się z niezadowolonym klientem w Twoim imieniu.
  • Mediacje: W trakcie rozmowy z niezadowolonym klientem staramy się przekonać go aby usunął lub zmienił swój negatywny komentarz na Allegro.
  • Usunięcie negatywnej opinii z Allegro: Klient usuwa lub zmienia wystawiony przez siebie negatyw.
image

Negatywne opinie na Allegro mają przełożenie na wyniki

Wielu użytkowników Allegro podejmuje decyzje zakupowe w oparciu o komentarze wystawione przez innych kupujących. W przypadku, gdy mają do wyboru podobny produkt w tej samej cenie, wybiorą ten, który będzie posiadał lepsze opinie. W takiej sytuacji nawet pojedynczy negatywny komentarz na Allegro może obniżyć sprzedaż oraz zmniejszyć wiarygodność sklepu.

 

Dodatkowo, samo Allegro patrzy na negatywy nieprzychylnym okiem. Serwisowi niezwykle zależy na zadowoleniu swoich użytkowników, dlatego wymaga od sprzedawców średniej ocen na poziomie 99% – tylko wówczas możliwe jest otrzymanie (i utrzymanie) prestiżowego tytułu Super Sprzedawcy. A jak powszechnie wiadomo, tytuł ten przekłada się na miejsce, jakie dane oferty zajmują na listingu.

 

W obliczu tak wielu przykrych konsekwencji, warto zrobić wszystko, aby pozbyć się otrzymanych negatywnych komentarzy. Zwłaszcza że konkurencja nie śpi!

image

Dlaczego warto postawić na usuwanie negatywnych
komentarzy Allegro przez Pirk Spark?

Dobrze wiemy jak usunąć komentarz na Allegro, który jest negatywny. Nasz wewnętrzny dział Customer Service składa się z osób mających ogromne doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta. Rozwinięte umiejętności miękkie pozwalają naszym specjalistom sprawnie prowadzić mediacje z niezadowolonymi kupującymi. Jako trzecia strona zachowujemy obiektywizm. Dzięki temu wyróżniamy się wysoką efektywnością, a nasze działania w większości przypadków skutkują usunięciem negatywnego komentarza przez klienta (lub zmienieniem go na pozytywny).

85%

Taką mamy skuteczność! Statystycznie udaje nam się usunąć aż 8,5 komentarza na 10!

50+

To rekord usuwania komentarzy Allegro w jeden miesiąc dla jednego Klienta.

100+

Tylu kontom Allegro prowadziliśmy już kompleksową obsługę.

FAQ – Najczęściej zadawane pytania o usuwanie komentarzy Allegro

Czy usuwanie negatywów jest niezgodne z regulaminem Allegro?

Nie! Allegro nie uznaje usuwania negatywów za naruszenie regulaminu. Co więcej, w wielu przypadkach usuwanie negatywnych opinii to jedyny sposób na uzyskanie i/lub utrzymanie tytułu Super Sprzedawcy.

Czy usuwanie negatywnych komentarzy na Allegro jest niezgodne z RODO?

Nie! Jako przedsiębiorca, jesteś administratorem danych osobowych swoich Klientów. Masz prawo korzystać z pomocy innych przedsiębiorców, nawet gdy wiąże się z tym konieczność udzielenia im dostępu do przetwarzanych przez Ciebie danych. Zlecając nam usuwanie negatywów, polecasz nam przetwarzanie danych osobowych swoich Klientów, w zakresie niezbędnym do realizacji tej usługi. Przy podpisywaniu dokumentów zawieramy umowę powierzenia przetwarzania danych, która obejmuje dane osobowe Twoich klientów.

Czy zlecając wam usunięcie negatywów, będę mieć wpływ na prowadzone działania?

Jak najbardziej! W Pirk Spark stawiamy na jakość obsługi naszych Klientów. Utrzymujemy bieżącą wymianę informacji o tym, w jaki sposób planujemy usunąć negatywne opinie z ocen Twojego sklepu Allegro.

Ile czasu zajmie wam usunięcie otrzymanych przeze mnie negatywów?

To bardzo indywidualna kwestia, która w dużej mierze zależy od liczby negatywnych komentarzy Allegro oraz charakterystyki danego konta. Zazwyczaj nasi Klienci widzą zmiany w skuteczności swojego konta już po pierwszym tygodniu działań.

hero image

Spodobał Ci się ten wpis?

Kliknij na gwiazdki, aby dodać ocenę.

Średnia ocena 4.1 / 5. Liczba głosów 27

Bądź pierwszy!

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?