Audyt Allegro - Analiza Twojego konta i aukcji | Pirk Spark ⭐️

Audyt konta Allegro i aukcji

Prowadzisz sklep na Allegro, ale sprzedaż nie osiąga oczekiwanych rezultatów? Czas na audyt Allegro! Nasza certyfikowana agencja marketplace zweryfikuje Twoje aukcje i całe konto sprzedażowe tak, abyś finalnie otrzymał czarno na białym co należy poprawić i w jaki sposób.

 

Zamawiając audyt konta Allegro w PirkSpark, otrzymasz pisemny, gruntowny raport i konsultację 1:1 z naszym specjalistą, który doradzi w jaki sposób skutecznie wdrożyć poprawki.

hero

Jakie korzyści niesie audyt Allegro dla Twojego sklepu?

Jakość sklepu oraz ustawienie parametrów konta Allegro mają bezpośredni wpływ na skuteczność sprzedaży. Efektywność promocji bardzo łatwo zaburzyć. Nawet pozornie nieistotny element może niekorzystnie wpływać na trafność Allegro, czyli pozycjonowanie w wyszukiwarce produktowej. Podobnie zbyt mało atrakcyjne miniatury i opisy aukcji mogą negatywnie wpływać na decyzję o zakupie.

 

Doskonałym sposobem na wykrycie wszystkich osłabiających skuteczność czynników jest przeprowadzenie audytu konta Allegro. Identyfikacja słabych stron pozwala na naniesienie niezbędnych z perspektywy prowadzenia biznesu poprawek.

image

Dlaczego audyt konta i aukcji Allegro z Pirk Spark to najlepsza decyzja?

W ramach audytu Allegro skupiamy się na elementach mających bezpośredni wpływ na sprzedaż. Mamy do tego najwyższe kompetencje – jesteśmy bowiem wąsko wyspecjalizowaną agencją od marketplace Allegro, posiadającą certyfikat Allegro Ads Partner + oraz utytułowaną przez serwis jako “Allegro Ads Partner Quality Champion 2024”.

 

Aby jak najlepiej dopasować się do Twoich potrzeb, utworzyliśmy dwa pakiety audytu konta Allegro, które pomogą Ci dostosować swoje oferty do standardów serwisu. Po weryfikacji Twojego konta otrzymasz od nas raport zawierający dokładnie opisane punkty analizy – ich znaczenie, wskazanie korzyści, jakie przynosi używanie danej funkcji oraz rekomendacje, co zrobić, aby działała poprawnie. Po wysłaniu raportu z audytu Allegro, uzgodnimy termin konsultacji powiązanej z omówieniem wyników.

image

Profesjonalny audyt Allegro

W ramach tego rodzaju audytu konta Allegro sprawdzone zostaną takie obszary jak:

Oferty

Wygląd oraz poprawna konfiguracja aukcji Allegro wpływa na liczbę jej wyświetleń oraz konwersję. Ocenimy każdy aspekt Twoich ofert, zarówno pod względem technicznym, jak i wizualnym i merytorycznym.

Zakładki informacyjne

Poprawnie wypełnione zakładki informacyjne budują zaufanie Klientów oraz minimalizują problemy posprzedażowe. Zweryfikujemy, jakie informacje udostępniasz oraz zasugerujemy punkty, które warto dodać.

Abonament Allegro

Ma kluczowe znaczenie dla nawigacji Klienta. Audyt Allegro zweryfikuje z jakich funkcji korzystasz. Zaproponujemy zmiany, które ułatwią Kupującym wyszukiwanie Twoich produktów.

Promocje

Odpowiedni dobór promocji oraz ich optymalizacja pozwala na uzyskanie wysokiej skuteczności przy optymalnym koszcie. Przeanalizujemy, z jakich promocji korzystasz i kiedy. Następnie zaproponujemy dodatkowe opcje oraz optymalizację kosztów.

Allegro Ads

Raport z audytu Allegro wyjaśni Ci, w jaki sposób działają poszczególne rodzaje Allegro Ads oraz dlaczego warto korzystać z tej funkcji i jakie wyniki są dla Ciebie możliwe.

Ekspercki audyt Allegro

W jego zakres wchodzą wszystkie elementy profesjonalnego audytu konta Allegro rozszerzone o następujące obszary:

Jakość sprzedaży

Ocena jakości sprzedaży ma realny wpływ na pozycję organiczną Twojego konta, ponieważ podsumowuje obsługę klienta. Zweryfikujemy każdą z sekcji i podpowiemy, w jaki sposób można poprawić poszczególne parametry.

Analiza kosztów i cen

Zbadamy ponoszone przez Ciebie koszty w związku z prowadzeniem sprzedaży na Allegro i zaproponujemy optymalizacje. Sprawdzimy, jak Twoje ceny prezentują się na tle konkurencji oraz przeanalizujemy ich potencjał sprzedażowy.

Analiza konkurencji

Audyt Allegro zweryfikuje Twoje wiodące kategorie i to, w jaki sposób działa Twoja konkurencja oraz wskaże obszary, w których Twoje konto radzi sobie gorzej od niej.

Allegro Ads

Sprawdzimy czy oraz z jakich kampanii korzystasz. Zasugerujemy zmiany w celu podniesienia zwrotu z inwestycji oraz podpowiemy, jak zoptymalizować koszty, aby używanie Allegro Ads było dla Ciebie możliwie najbardziej efektywne.

Spodobał Ci się ten wpis?

Kliknij na gwiazdki, aby dodać ocenę.

Średnia ocena 4.9 / 5. Liczba głosów 48

Bądź pierwszy!

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?