Portfolio Pirk Spark | Zobacz nasze projekty Allegro

Zobacz projekty,
które zrealizowaliśmy

Case studies naszych Klientów są najlepszym potwierdzeniem eksperckości Pirk Spark. Sprawdź wybrane historie prowadzenia kampanii reklamowych Allegro Ads, obsługi kont i optymalizacji. Niech screeny i twarde wyniki sprzedażowe mówią same za siebie!

 

Poniżej znajdziesz portfolio naszej agencji

hero
 Case study ABCPościeli_pl

83,25%

wzrosła wartość sprzedaży

Allegro

Case study ABCPościeli_pl

Od wielu miesięcy prowadziliśmy obsługę Allegro Ads dla konta ABCposcieli_pl. Choć kampanie radziły sobie bardzo dobrze, w pewnym momencie oczywistym stało się dla nas, że nie wykorzystują pełni swojego potencjału. Chcieliśmy zwiększyć wyniki sprzedażowe konta dzięki kilku konkretnym poprawkom organicznym. Wprowadzając spójny branding oraz poprawiając prezentację bestsellerów, sklep nie tylko zwiększyłby swoją wiarygodność, ale także sprzedaż.

 Case study Kategoria „Budownictwo i akcesoria” na Allegro

217 620,12 zł

z kampanii sponsorowanych

Allegro

Case study Kategoria „Budownictwo i akcesoria” na Allegro

Przedstawiamy historię współpracy z klientem z kategorii “Budownictwo i akcesoria” na Allegro. Specjalizuje się on w sprzedaży osprzętu elektroinstalacyjnego, sprzętu do fotowoltaiki oraz narzędzi uznanych marek (m.in. Schmith i NeoTools).Ze względu na specjalistyczny profil asortymentu (instalacja wielu produktów wymaga posiadania odpowiedniej licencji), kupującymi są przede wszystkim profesjonalni instalatorzy. Nasz klient posiada zarówno konto na Allegro, jak i własny sklep internetowy.

 Case study SEROMIX

-42%

zmniejszone koszty sprzedaży

Allegro

Case study SEROMIX

Seromix to niewielka firma pochodząca z Podhala. Specjalizuje się w produkcji i sprzedaży serów oraz mięs i tradycyjnych wyrobów. Posiada własny sklep internetowy oraz konto na Allegro.Nasza współpraca zaczęła się w lipcu 2022 r. W pierwszym miesiącu działaliśmy na rzecz Klienta w ramach Abonamentu Profesjonalnego, a po wprowadzeniu kluczowych zmian zaproponowaliśmy przejście na Abonament Podstawowy.Obecnie nie tylko prowadzimy sprzedaż Klienta, ale także realizujemy działania marketingowe poprzez system Allegro Ads.

 Case study Wispol

313 467,82 zł

z kampanii sponsorowanych

Allegro

Case study Wispol

Drogeria Wispol to jedna z największych sieci stacjonarnych drogerii, która działa na Podkarpaciu. W tym regionie jest rozpoznawalną i cenioną marką. Firma równie sukcesywnie buduje swoją pozycję w sieci. Obecnie posiada własny sklep internetowy oraz popularne konto Allegro.W portfolio produktów Drogerii Wispol można znaleźć wysokiej jakości kosmetyki pochodzące zarówno od krajowych, jak i zagranicznych marek. Nasza współpraca rozpoczęła się w październiku 2020 roku i trwa do dziś.

 Case study liko-sklep

34 000

sztuk sprzedanych w tydzień

Allegro

Case study liko-sklep

Liko-sklep to hurtownia elektrotechniczna, która powstała w 2003 r. Firma sprzedaje wysokiej jakości akcesoria elektryczne oraz oświetlenie ogrodowe. Nasza współpraca rozpoczęła się w marcu 2021 roku i trwa do dziś. Przez ponad rok udało się nam wspólnie zwiększyć sprzedaż ze 150 tys. zł w lutym 2021 r. do rekordowych 750 tys. zł w marcu 2022.

 Case study DIP24pl

15,63 zł

zwrot z inwestycji

Allegro

Case study DIP24pl

W styczniu 2022 roku zgłosił się do nas klient z prośbą o przeprowadzenie audytu konta. Uwagi i sugestie zawarte w przeprowadzonej przez nas weryfikacji przekonały go, że jesteśmy profesjonalistami, dlatego też zdecydował się skorzystać z innych naszych usług. Klientowi zależało na zwiększeniu sprzedaży. W tym celu zajęliśmy się nie tylko optymalizacją Allegro Ads, ale także działaniami na koncie (zwłaszcza poprawą trafności ofert).

 Case study flystore_pl

35,35 zł

zwrot z inwestycji

Allegro

Case study flystore_pl

W marcu 2021 roku rozpoczęliśmy współpracę z klientem specjalizującym się w sprzedaży profesjonalnych dronów. Po roku działań możemy z dumą stwierdzić, że w tym momencie pod względem wartości sprzedanych produktów zajmujemy pierwsze miejsce wśród wszystkich sprzedawców Allegro związanych z kategorią. Nasz wynik to 14,5% rynku – aż o 8% więcej niż w przypadku miejsca drugiego!

 Case study LoveStim

22%

zwiększenie sprzedaży

Allegro

Case study LoveStim

LoveStim to popularna marka akcesoriów erotycznych oraz suplementów. Firma oferuje swój asortyment na wielu marketpleace’ach oraz stronie internetowej. W przypadku sprzedaży na Allegro właściciel marki natknął się na problem nieadekwatnego wzrostu kosztów w stosunku do sprzedaży. Naszym celem było znalezienie rozwiązania tej sytuacji.

 Case study Derform

530 000 zł

przychodu

Allegro

Case study Derform

Branża klienta: Artykuły szkolne - plecaki Opis biznesu: Klient jest jednym z największych sprzedawców artykułów szkolnych – plecaków oraz akcesoriów przeznaczonych dla uczących się dzieci (m.in. piórników i worków na buty).

 Case study Czysty Komin

8

punktowy plan działania

Allegro

Case study Czysty Komin

Prowent Białystok to uznana marka akcesoriów kominkowych oraz wentylacyjnych, która jest obecna na rynku już od ponad 20 lat. Od przeszło roku firma prowadzi sklep na Allegro. Aby dotrzeć do większej liczby klientów, właściciel firmy postanowił stworzyć jeszcze jedno konto. Prowadzenie dwóch sklepów jednocześnie w serwisie Allegro okazało się jednak dość problematyczne – o to jak rozwiązaliśmy ten problem.

 Case study dom24_net

10,35 zł

zwrotu z inwestycji

Allegro

Case study dom24_net

Na początku marca 2021 roku rozpoczęliśmy współpracę z właścicielem sklepu na Allegro dom24_net. Klient specjalizuje się w sezonowej sprzedaży produktów z kategorii Dom i ogród. Otrzymaliśmy zlecenie dotyczące stworzenia kampanii Allegro Ads. Naszym zadaniem było wypromowanie wybranych grup produktowych w ramach promocji sezonowej.

 Case Study Acco Brands

6 617 176

unikalnych odsłon

Allegro

Case Study Acco Brands

We wrześniu 2020 roku do naszej agencji trafił Klient zarządzający 5 oficjalnymi sklepami w serwisie Allegro, który zlecił nam stworzenie kampani Ads4Brands. Mieliśmy ustawić zestawy reklam Allegro Ads dla każdego z kont. Klient dokładnie określił swoje oczekiwania i budżet. Ponieważ większa część asortymentu była dostępna w niskich cenach, przewidywany zwrot inwestycji miał utrzymywać się na poziomie 6 zł.

 Case study branża dom i ogród

20,37 zł

zwrotu z inwestycji

Allegro

Case study branża dom i ogród

W lutym 2021 roku do naszej agencji trafił właściciel sklepów Allegro z kategorii Dom i Ogród. Większość jego asortymentu stanowiły nawozy i preparaty do roślin.