Allegro Ads Partner +

Jesteśmy jedną z pierwszych agencji z certyfikatem Allegro Ads Partner + oraz tegoroczną agencją reklamową nr 1 jakości wymienianą przez Allegro jako TOP partner dla Twojego biznesu. Wiemy co zrobić, aby Twoje reklamy osiągnęły sprzedażowy sukces!

hero

Czym jest Allegro Ads Partner

Rozwój systemu reklamowego Allegro i jego algorytmów sprawił, że tworzenie reklam stało się znacznie bardziej skomplikowane i czasochłonne. Z tego powodu serwis postanowił stworzyć odpowiedni program wsparcia. Allegro Ads Partner to program dedykowany agencjom marketingowym, które w imieniu sprzedających profesjonalnie zajmują się tworzeniem i prowadzeniem kampanii Allegro Ads.

 

Certyfikat Allegro Ads Partner nadawany jest wyspecjalizowanym agencjom, które spełniły wymogi serwisu i przeszły odpowiednie szkolenia. Wszyscy Partnerzy są specjalistami w swojej dziedzinie, jednak aby otrzymać certyfikat, agencja musi wykazać doświadczenie nie tylko pod względem ilość prowadzonych kampanii, ale również obsługiwanych klientów oraz wielkości budżetu jakim operuje.

image

Poziomy Allegro Ads Partner

Istnieją trzy progi certyfikacji Allegro Ads Partner: Uczestnik programu, Allegro Ads Partner i Allegro Ads Partner +.

image

Uczestnik programu

Tytuł otrzymują agencje, które zdobyły certyfikat Allegro Ads, aktywnie zdobywają klientów wśród sprzedających oraz inwestują w kampanie reklamowe na Allegro dla swoich klientów.

image

Allegro Ads Partner

Status nadawany jest agencjom posiadającym certyfikat Allegro Ads, które prowadzą kampanie dla minimum 3 firm, a ich kwartalne wydatki na koncie agencyjnym wynoszą minimum 100 000 zł brutto.

image

Allegro Ads Partner +

Najwyższy status wymaga certyfikatu Allegro Ads, minimum 6 klientów, kwartalnych wydatków na reklamę minimum 400 000 zł brutto i korzystania z co najmniej 2 różnych typów Ads, np. ofert sponsorowanych oraz reklam graficznych.

Co zyskujesz współpracując z agencją Allegro Ads Partner +?

Powierzając swoje kampanie Partnerom + Allegro Ads możesz być pewien, że nie przepalisz swojego budżetu. Są to bowiem firmy wyszkolone we wszystkich formatach panelu Allegro Ads, które mają praktyczne doświadczenie i wiedzą nie tylko jak konfigurować reklamy na Allegro, ale również optymalizować je pod dobry zwrot z inwestycji.

 

Jak sprawdzić status Partnera Allegro Ads?

 

Aby przekonać się który status ma Twój Allegro Partner, najlepiej zweryfikować go na oficjalnej stronie marketplace Allegro agencje partnerskie. Znajduje się na niej lista wszystkich certyfikowanych agencji. W zależności od preferencji możesz wybierać spośród partnerów Allegro Ads, którzy oferują pomoc w zakresie: działań reklamowych, performance, a także kompleksowej obsługi kont.

image

Pirk Spark – Allegro Ads Partner +

Nasza agencja już od początku swojego działania w 2019 roku była nakierunkowana na Allegro – certyfikat Allegro Ads Partner pozyskaliśmy w zaledwie dwa miesiące od powstania firmy. Niedługo później, jako jedna z pierwszych agencji na rynku zdobyliśmy status Partnera z “+”.

 

Dziś jesteśmy w czołówce agencji partnerskich wymieniani przez Allegro jako TOP Partner wsparcia e-commerce  i ‘Allegro Ads Partner Quality Champion 2024’, co jest najwspanialszym możliwym poświadczeniem naszych kompetencji. Najmniejszy odsetek Klientów decyduje się zrezygnować ze współpracy z nami, najwięcej nowych firm przychodzi do nas po prowadzenie reklamy na Allegro.

 

Pirk Spark może pomóc Ci zarówno w promowaniu ofert, jak również w kompleksowej obsłudze konta Allegro. Lata doświadczeń i tysiące przeprowadzonych kampanii pozwoliło nam wypracować swoje własne, unikalne techniki sprzedaży i strategie promocji. Dzięki temu dziś jesteśmy jedną z niewielu agencji, które oferują aż tak szeroki zakres usług w zakresie skalowania sprzedaży na największej polskiej platformie e-commerce.

image

Dlaczego warto rozpocząć współpracować z naszą agencją reklamową Allegro?

Przekonać Cię powinny takie fakty, jak to, że:

 

  • jesteśmy agencją nr 1 roku 2024 – uznani za najlepszych pod względem jakości (‘Allegro Ads Partner Quality Champion 2024’)
  • gwarantujemy regularny monitoring, optymalizację i ścisłą, aż dwupoziomową kontrolę wyników (czuwamy, nie śpimy!)
  • nie musimy się uczyć na Twoim koncie, bo mamy bogate doświadczenie w prowadzeniu reklam (już ponad 800 sprzedających na Allegro z rozmaitych branż skorzystało z naszych usług)
  • doskonale znamy i stosujemy wszystkie dostępne rodzaje reklam Allegro Ads, manewrując nimi tak, abyś osiągnął jak najwięcej korzyści
  • patrzymy nie tylko na kliki z reklam, ale również Twój zysk!
image

Certyfikaty Allegro Ads Pirk Spark

Jako Allegro Partner z najwyższą certyfikacją z “+” i TOP agencja tego roku,
dajemy Ci pewność, że wybornie orientujemy się w tym co dzieje się na tym marketplace.

image

Samodzielna kampania vs. kampania Pirk Spark

Stawiaj na pewniaki! Działanie na własną rękę przynosi rezultaty, jednak zwykle okazuje się dość czasochłonne i kosztowne. Musisz wiedzieć, że częstym (choć nie jedynym) miernikiem efektywności kampanii Allegro jest zwrot z inwestycji. Dlatego oceniając wyniki kampanii sponsorowanych, należy brać pod uwagę nie tylko ich zgodność z wyznaczonym celem sprzedaży, ale również poniesione koszty. My potrafimy osiągać naprawdę spore zwroty!

 

Solidny start współpracy z agencją Allegro Ads Partner +

Wiemy, jakie czynniki, poza budżetem i samą konfiguracją, oddziaływują na efektywność reklam. Dlatego właśnie, oprócz budowania kampanii reklamowej, oferujemy szereg wielu innych działań m.in. tworzenie grafik i opisów ofert, poprawę nawigacji na koncie i ogólnego wizerunku sklepu na Allegro. Jest to szybka, jednorazowa usługa optymalizacji, którą nazywamy Allegro Wdrożenie. Służy ona jako wstęp do prowadzenia dalszych zintensyfikowanych działań Allegro Ads – podnosi atrakcyjność Twoich ofert, zwiększając istotnie konwersję zakupową.

 

Dlaczego to ważne? Kampanie Allegro Ads możemy odpalić dla Ciebie już w 48h od momentu rozpoczęcia współpracy, ale co z tego, jeśli duży ruch na ofertach nie przełożyłby się na dużą sprzedaż? Oferty produktowe same w sobie muszą zachęcać! Wiedz zatem, że przed uruchomieniem usługi prowadzenia kampanii Ads Allegro, możesz liczyć na to, że przygotujemy też organicznie Twoje konto na dobrą sprzedaż.

image

Spodobał Ci się ten wpis?

Kliknij na gwiazdki, aby dodać ocenę.

Średnia ocena 4.7 / 5. Liczba głosów 19

Bądź pierwszy!

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?