Darmowy audyt Twojej oferty na Allegro

Wypełnij formularz, a nasz Specjalista skontaktuje się z Tobą w sprawie poprawek w wybranej ofercie.

  hero

  Sklep na Allegro

  Co wpływa na jakość
  Twojego sklepu na Allegro?

  Jakość oraz ustawienie parametrów konta Allegro mają bezpośredni wpływ na skuteczność sprzedaży. Efektywność promocji bardzo łatwo zaburzyć. Nawet pozornie nieistotny element może niekorzystnie wpływać na trafność. Identyfikacja słabych stron pozwala na naniesienie niezbędnych z perspektywy prowadzenia biznesu poprawek. Doskonałym sposobem na wykrycie wszystkich osłabiających skuteczność czynników jest przeprowadzenie audytu konta Allegro.

  hero image

  Audyt konta

  Jak zwiększyć sprzedaż na Allegro?

  W ramach audytu konta Allegro skupiamy się na elementach mających bezpośredni wpływ na sprzedaż. Aby jak najlepiej dopasować się do Twoich potrzeb, utworzyliśmy dwa pakiety, które pomogą Ci dostosować swoje oferty do standardów Allegro. Po weryfikacji Twojego konta otrzymasz raport zawierający dokładnie opisane punkty analizy – ich znaczenie, wskazanie korzyści, jakie przynosi używanie danej funkcji oraz rekomendacje, co zrobić, aby działała poprawnie. Po wysłaniu raportu uzgodnimy termin konsultacji powiązanej z omówieniem wyników.

  hero image

  Specjaliści Allegro Ads Partner +

  Specjaliści Allegro w Pirk Spark

  Nasza załoga liczy 6 certyfikowanych ekspertów, którzy działają w branży już od kilku lat. To najlepsi specjaliści na rynku!

  • slide

   Rafał Strączek

   Head of Allegro Team

  • slide

   Monika Ulbrych

   Allegro Specialist

  • slide

   Adrianna Roszak

   Allegro Specialist

  • slide

   Adrian Turzyński

   Allegro Team Leader

  • slide

   Michał Dębski

   Allegro Specialist

  • slide

   Michał Surmacz

   Allegro Specialist

  Co zawiera ?

  Audyt profesjonalny konta Allegro

  W ramach audytu tego rodzaju sprawdzone zostaną takie obszary jak:

  • slide
   Oferty

   Wygląd oraz poprawna konfiguracja aukcji wpływa na liczbę jej wyświetleń oraz konwersję. Ocenimy każdy aspekt Twoich ofert, zarówno pod względem technicznym, jak i wizualnym i merytorycznym.

  • slide
   Abonament Allegro

   Ma kluczowe znaczenie dla nawigacji Klienta. Sprawdzimy, z jakich funkcji korzystasz oraz zaproponujemy zmiany, które poprawią funkcjonowanie Twojego konta i ułatwią Kupującym wyszukiwanie Twoich produktów.

  • slide
   Zakładki informacyjne

   Poprawnie wypełnione zakładki informacyjne budują zaufanie Klientów oraz minimalizują problemy posprzedażowe. Zweryfikujemy, jakie informacje udostępniasz oraz zasugerujemy punkty, które warto dodać, aby konto stało się bardziej przyjazne w odbiorze dla Klienta.

  • slide
   Promocje

   Stosowanie akcji promocyjnych sprzyja wyróżnieniu oferty na tle szerokiej konkurencji. Odpowiedni dobór czynników oraz ich optymalizacja pozwala na uzyskanie wysokiej skuteczności przy optymalnym koszcie. Przeanalizujemy, z jakich promocji korzystasz oraz sposób, w jaki to robisz, a następnie zaproponujemy dodatkowe opcje oraz optymalizację kosztów.

  • slide
   Allegro ADS

   Allegro Ads to najpopularniejsza forma promocji na Allegro. Pomaga znacznie zwiększyć zasięg ofert przy stosunkowo niskim koszcie. Wyjaśnimy Ci, w jaki sposób działa oraz dlaczego warto korzystać z jego funkcji.

  Czas realizacji audytu profesjonalnego wynosi 5 dni roboczych.

  Audyt ekspercki konta Allegro

  W zakres audytu zaawansowanego wchodzą wszystkie czynniki audytu podstawowego rozszerzone o następujące obszary:

  • slide
   Jakość sprzedaży

   Ocena jakości sprzedaży ma realny wpływ na pozycję organiczną Twojego konta, ponieważ podsumowuje obsługę klienta. Zweryfikujemy każdą z sekcji i podpowiemy, w jaki sposób można poprawić poszczególne parametry.

  • slide
   Analiza kosztów i cen

   Zbadamy ponoszone przez Ciebie koszty w związku z prowadzeniem sprzedaży na Allegro i zaproponujemy optymalizacje. Sprawdzimy, jak Twoje ceny prezentują się na tle konkurencji oraz przeanalizujemy ich potencjał sprzedażowy.

  • slide
   Analiza konkurencji

   Zweryfikujemy Twoje wiodące kategorie, zbadamy, w jaki sposób działa Twoja konkurencja oraz wskażemy obszary, w których Twoje konto radzi sobie gorzej od niej.

  • slide
   Allegro ADS

   Sprawdzimy, czy oraz z jakich kampanii korzystasz. Zasugerujemy zmiany w celu podniesienia zwrotu z inwestycji oraz podpowiemy, jak zoptymalizować koszty, aby używanie Allegro Ads było dla Ciebie możliwie najbardziej efektywne.

  Czas realizacji audytu eksperckiego wynosi 10 dni roboczych.

  Spodobał Ci się ten wpis?

  Kliknij na gwiazdki, aby dodać ocenę.

  Średnia ocena 4.8 / 5. Liczba głosów 18

  Bądź pierwszy!

  We are sorry that this post was not useful for you!

  Let us improve this post!

  Tell us how we can improve this post?