hero image

Pobierz eBook za darmo:

Black Week Allegro 2023: Najlepsze triki na kampanie reklamowe i promocje

Black Week

Co znajdziesz w treści tego darmowego eBooka dla sprzedających na Allegro?

Aż 23 porady ekspertów Pirk Spark na najlepsze kampanie reklamowe i promocje na Black Week Allegro 2023!

Nasze sprawdzone triki skompresowaliśmy do formy “szybkiej pigułki”. Dzięki temu całość lektury eBooka zajmie Ci nie więcej niż 20 minut. Wśród porad zwiększających sprzedaż w trakcie Allegro Black Week znajdziesz m.in. takie zagadnienia, jak:

 

  • Co musi mieć “koń napędowy” Twojego sklepu?
  • O czym nie zapomnieć na banerach reklamowych na Black Week Allegro?
  • Jakie promocje zastosować?
  • Jak wykorzystać wielowariantowość i zestawy, żeby kampanie reklamowe na Black Week Allegro 2023 zwiększały ogólną wartość koszyków?
  • Jak sprawić, żeby stawki za oferty sponsorowane Allegro Ads “nie zabiły” Cię w trakcie Black Week?
  • Dlaczego Allegro Smart i Black Friday idą w parze?

 

Wykorzystaj listopadowy peak sprzedażowy Black Week do realizacji swojej strategii długofalowej! Jeśli dobrze przygotujesz promocje na Black Week Allegro 2023, budżety włożone w kampanie reklamowe na ten tydzień, zwrócą się wzrostem przychodów również w późniejszym czasie.

Nadal się wahasz czy warto pobrać ten specjalistyczny eBook Pirk Spark?

“Black Week Allegro 2023 Najlepsze triki na kampanie reklamowe i promocje” to poradnik dla sprzedawców, którzy chcą dobrze wykorzystać wzrost popytu jaki tworzy Black Friday!

Jako eksperci specjalizujący się w kompleksowej obsłudze kont Allegro firm  stawiających na długofalowe działania, postanowiliśmy stworzyć e-book, który pomoże Ci wykorzystać Black Week do realizacji własnych celów biznesowych. 

 

Co jest Twoim celem? Zwiększenie konkretnego % udziału w danej kategorii na Allegro? Zmaksymalizowanie przychodu? Systematyczny wzrost rentowności z miesiąca na miesiąc? Pamiętaj, że żeby wiedzieć, czy zbliżasz się do osiągnięcia sukcesu podczas Black Week (i co najmniej miesiąc po nim) należy monitorować takie parametry sprzedaży na Allegro jak: 

 

  • stosunek kosztów do przychodów (k/p) w ujęciu dziennym,
  • trafność Allegro w ujęciu dziennym,
  • trafność Allegro w ujęciu tygodniowym oraz 
  • przychód w ujęciu tygodniowym.

 

Początkowo rezultaty mogą nie wydawać Ci się spektakularne. Black Week należy bowiem traktować jako długofalową inwestycję. Oznakowanie produktów dedykowanymi etykietami generuje spore koszty na Allegro, co na początku może wskazywać na niską rentowność. Po pewnym czasie ruch zbudowany podczas Black Week powinien jednak przełożyć się na wzrost  wymienionych wyżej wskaźników. Będzie to najbardziej zauważalne w okresie od początku grudnia aż do końcu roku. Oczywiście, efekt kuli śnieżnej może trwać dłużej, ale tylko o ile mądrze zadbasz o swoje konto.

 

W naszym eBooku Black Week Allegro 2023 znajdziesz konkretne porady, które uatrakcyjnią Twoje oferty i skutecznie napędzą kampanie reklamowe, finalnie przyczyniając się do spodziewanych wzrostów. Wypracowaliśmy je na bazie wieloletnich doświadczeń z Black Weekiem na Allegro. Skoro to know-how pomaga naszym Klientom w zwiększaniu udziałów oraz budowaniu pozycji wśród konkurencji, z pewnością pomoże również Tobie.

Sprzedawco, czas zacząć myśleć o Black Week Allegro 2023!