Targi Zostań w kontakcie z - Pirk Spark

Odbierz swoje darmowe raporty rentowności sprzedaży na Allegro!

Opowiadaliśmy Ci o nich na targach. AlleSpark to zestaw super narzędzi dla sprzedawców Allegro, stworzony przez naszą agencję Pirk Spark w odpowiedzi na potrzeby firm takich jak Twoja.

Co znajdziesz w aplikacji?

  • Wykresy, liczby i dane ukazujące Twój pełen stosunek kosztów do przychodów, z uwzględnieniem Allegro Ads na dzień, tydzień, dowolny zakres dat. Nie musisz czekać na koniec miesiąca!
  • Raporty wyników ofert, kategorii i konta!
  • Wszystkie najważniejsze statystyki reklam!
  • Autorespondery Allegro, które pomogą Ci zadbać o super trafność!

Te narzędzia pozwolą Ci zwiększyć kontrolę nad sprzedażą, lepiej prognozować i szybciej reagować. 

Ach, i jeszcze sprytnie zaoszczędzisz czas! ⭐⭐⭐⭐⭐

hero image

 

 

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Może potrzebujesz powierzyć swoje Allegro Ads ekspertom od reklam? Albo przyda Ci się kompleksowy level up sklepu?

W Pirk Spark zajmujemy się nie tylko reklamami, ale i pełną strategią działań organicznych na Allegro. Możemy wykonać dla Ciebie m.in. jednorazowe wdrożenie konta, podczas którego zoptymalizujemy ustawienia, poprawimy regulaminowość sklepu i dodamy wybrane produkty o największym potencjale, zamieniając je w oferty “perełki”.

Możemy też nawiązać dłuższą współpracę  – prowadzić dla Ciebie kampanie reklamowe lub kompleksowo zająć się kontem, holistycznie dbając o wszystkie parametry i aukcje tak, aby miesiąc do miesiąca, sukcesywnie zwiększać Twój udział sprzedaży w kategorii.

Więcej o nas przeczytasz na oficjalnej stronie → Pirk Spark.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś podczas targów

Umów się na darmową konsultację!

 

Darmowa konsultacja TARGI

W Pirk Spark dzielimy się wiedzą!

Przygotowaliśmy dla Ciebie aż 3 artykuły, które z pewnością przydadzą się w zarządzaniu sprzedażą na Twoim koncie Allegro. Czytelnikom naszego newslettera regularnie podsyłamy wskazówki i porady prosto od naszych specjalistów. Chcesz trzymać rękę na pulsie i windować swoją sprzedaż na Allegro?

article image Trafność Allegro – czym jest, jak ją zwiększyć i jakie czynniki wpływają na pozycjonowani

Parametr trafności Allegro to jedno z najbardziej enigmatycznych zagadnień, z jakimi mierzą się managerowie i specjaliści e-commerce.

Czytaj więcej
article image Allegro Ads zwrot z inwestycji i pozostałe wskaźniki

Statystyka Allegro Ads ukazuje takie wskaźniki marketingowe jak średni zwrot z inwestycji, CPC, CTR oraz liczba odsłon. Bez ich dogłębnego zrozumienia trudno poprawnie optymalizować reklamy.

Czytaj więcej
article image Allegro Ads – ile to kosztuje?

Niemal każdy sprzedawca Allegro na początku swojej kariery zastanawia się, ile kosztuje Allegro Ads i czy wniesiony budżet na pewno przełoży się na oczekiwane rezultaty.

Czytaj więcej