Agencja
Allegro Ads Partner +

Dość przepalania budżetu!

Powierz swoje kampanie
zaufanemu Partnerowi Allegro.

hero

Dlaczego my?

Jesteśmy jedną z pierwszych agencji, które zdobyły certyfikat Allegro Ads Partner+

Co oznacza, że po pierwsze, mamy naprawdę duże doświadczenie w prowadzeniu i optymalizacji reklam Allegro Ads. Przeprowadziliśmy setki kampanii dla Klientów z różnych branż, operując na bardzo wysokich budżetach.

Po drugie, doskonale wiemy jak to robić. Odbyliśmy wiele szkoleń i jesteśmy jedną z niewielu agencji, które specjalizują się w kompleksowej obsłudze sklepów Allegro. Nadany nam certyfikat tylko to potwierdza.

image

Co to jest?

Czym są reklamy Allegro?

Allegro Ads to system reklamowy największej platformy e-commerce w Polsce. Co miesiąc serwis odwiedza średnio 21 mln użytkowników tj. 78% wszystkich polskich internautów. Obecnie sprzedaż swoich produktów oferuje na Allegro ponad 120 tys. przedsiębiorców. Są wśród nich zarówno małe, lokalne firmy, jak również wielkie sieci handlowe np. Carrefour. Allegro może być traktowane jako dodatkowy, wspierający kanał sprzedaży, a także jako samodzielny sklep.

Popularność serwisu ciągle rośnie, a wraz z nią ilość publikowanych ofert. Obecnie jest ich ponad 200 mln. Nic dziwnego, polski gigant e-handlu umożliwia dotarcie z ofertą aż do 66% mieszkańców Polski w wieku 16 lat i więcej! Nie będąc na Allegro, tracisz spore szanse na zwiększenie swojej sprzedaży i rozwój biznesu. Nie wystarczy jednak założyć sklep na Allegro, aby trafić do określonej grupy docelowej. Jeśli chcesz być widoczny na Allegro, powinieneś podeprzeć swoje działania płatną promocją.

Allegro Ads to system reklamowy umożliwiający promowanie ofert w najbardziej widocznych miejscach serwisu, jak również poza nim – w sieci wyszukiwania Google oraz na Facebooku. Allegro Ads oferuje kilka różnych form promocji: oferty sponsorowane, reklamy graficzne, reklamy zewnętrzne (Allegro Ads Network) oraz Ads4Brands. Każdy z nich można wykorzystać w nieco inny sposób. Wszystko zależy od tego, jakie cele marketingowe i sprzedażowe sobie wyznaczyłeś.

Reklamy Allegro mogą pomóc Ci nie tylko w zwiększeniu sprzedaży, ale również w umocnieniu pozycji lidera, wprowadzeniu nowego produktu na rynek, a także we wsparciu sprzedaży sezonowej. Warto jednak, żeby tworzenie doraźnych kampanii poprzedzone było ustaleniem całościowej, spójnej strategii marketingowej.

Stosowanie Allegro Ads jest dość czasochłonnym procesem, dlatego działanie bez obranej strategii, może przynieść jedynie chwilowe rezultaty. Jeśli chcesz, aby Twoje reklamy przynosiły profity w perspektywie długofalowej, warto żebyś skorzystał z usług wykwalifikowanej agencji marketingowej, takiej jak nasza.

image

Stawiaj na pewniki

Doświadczenie a skuteczność prowadzenia kampanii

Działanie na własną rękę przynosi rezultaty, jednak zwykle okazuje się dość czasochłonne i kosztowne. Musisz wiedzieć, że prawdziwym miernikiem efektywności kampanii Allegro jest zwrot z inwestycji. Dlatego oceniając wyniki kampanii, należy brać pod uwagę nie tylko ich zgodność z wyznaczonym celem, ale również poniesione koszty. My potrafimy osiągać zwroty wynoszące ponad 20 zł! Żeby nie być gołosłownym, wstawiamy kilka screenów 😉

Agencja Allegro Ads Partner + skuteczność kampanii
Agencja Allegro Ads Partner + skuteczność kampanii
Agencja Allegro Ads Partner + skuteczność kampanii

W osiąganiu tak zadowalających efektów pomagają nam specjalistyczne narzędzia i doświadczenie. Wiedza jaką zdobyliśmy na przestrzeni lat, tworząc wysokobudżetowe kampanie dla wielu różnych branż sprawiła, że wiemy, co robić, aby osiągnąć zamierzony cel. Często nawet wprowadzenie małej zmiany na koncie lub w ofercie potrafi zrobić wielką różnicę. Dzięki dużej liczbie studium przypadku, mało co może nas zaskoczyć. Bazując na doświadczeniu wypracowaliśmy własne unikalne techniki sprzedaży, których nie spotkasz nigdzie indziej.

Nigdy nie pozostawiamy kampanii samej sobie, na bieżąco ją monitorujemy. W analizowaniu naszych działań pomaga nam zestaw specjalistycznych narzędzi takich jak: Trade Watch, Trade Analytics czy Niezbędnik sprzedawcy (Ze względu na dość wysoki koszt, korzystanie z nich jest opłacalne tylko w przypadku zarządzania kilkudziesięcioma kontami). Co ważne, jako Partner Allegro Ads mamy możliwość korzystania z innowacyjnych narzędzi Allegro, zanim zostaną wprowadzone na rynek.

Profesjonalizm

Allegro Ads Partner

Rozwój systemu reklamowego Allegro sprawił, że tworzenie reklam stało się znacznie bardziej skomplikowane i czasochłonne. Dodatkowym utrudnieniem są wciąż zmieniające się algorytmy Allegro Ads. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, serwis postanowił stworzyć odpowiedni program wsparcia.

Allegro Ads Partner to program dedykowany agencjom marketingowym, które w imieniu sprzedających profesjonalnie zajmują się tworzeniem i prowadzeniem kampanii Allegro Ads.

Certyfikat Allegro Ads Partner nadawany jest wyspecjalizowanym agencjom marketingowym, które spełniły wymogi serwisu i przeszły odpowiednie szkolenia. Powierzając swoje kampanie Partnerom Allegro Ads możesz być pewien, że nie przepalisz swojego budżetu.

Wszyscy Partnerzy są specjalistami w swojej dziedzinie. Aby otrzymać certyfikat, agencja musi wykazać doświadczenie nie tylko pod względem ilość prowadzonych kampanii, ale również obsługiwanych klientów oraz wielkości budżetu jakim operuje.

image

Certyfikacja Allegro Ads

Statusy uczestników programu

Istnieją trzy progi certyfikacji Allegro Ads Partner: Uczestnik programu, Allegro Ads Partner i Allegro Ads Partner +.

iamge

Uczestnik programu

Tytuł otrzymują agencje, które zdobyły certyfikat Allegro Ads, aktywnie zdobywają klientów wśród sprzedających oraz inwestują w kampanie reklamowe dla swoich klientów.

iamge

Allegro Ads Partner

tytuł nadawany jest agencjom posiadającym certyfikat Allegro Ads, które prowadzą kampanie dla określonej ilość aktywnych Klientów, a ich kwartalne wydatki na koncie agencyjnym wynoszą minimum 20 000 zł brutto.

iamge

Allegro Ads Partner +

najwyższe oznaczenie Allegro otrzymują Uczestnicy programu, których kwartalne wydatki utrzymują się na poziomie minimum 100 000 zł brutto. Aby zostać Partnerem z „+” agencje muszą aktywnie korzystać z co najmniej 2 różnych rozwiązań reklamowych Ads, np. ofert sponsorowanych czy reklamy graficznej.

Sprawdź

Jak sprawdzić status Partnera Allegro Ads?

Decydując się na współpracę z agencją w zakresie Allegro Ads, warto zweryfikować jej umiejętności. Najprostszym sposobem jest sprawdzenie autentyczności posiadanego certyfikatu.

Spokojnie, nie musisz posiadać specjalistycznej wiedzy lub hakerskich umiejętności. Wystarczy, że wejdziesz na tę stronę: Allegro agencje partnerskie.

Znajduje się na niej lista wszystkich certyfikowanych agencji. W zależności od preferencji możesz wybierać spośród partnerów Allegro Ads, którzy oferują pomoc w zakresie: działań reklamowych, performance, a także kompleksowej obsługi kont.

image

Korzyści

Co zyskujesz współpracując z Allegro Ads Partner +?

Prowadzenie kampani Allegro Ads przez certyfikowaną agencją partnerską zapewni Ci szereg korzyści, które w pozytywny sposób wpłyną na odbiór i rozwój Twojego biznesu.

image

Innowacyjne rozwiązania

Partnerzy Allegro Ads jako pierwsi mają możliwość testowania nowych narzędzi i rozwiązań reklamowych (jeszcze przed ich ogólnym wdrożeniem).

image

Bezpieczeństwo

Agencje otrzymują od Allegro pełne merytoryczne i techniczne wsparcie. Dzięki temu, ryzyko wystąpienia błędów ograniczone jest do minimum.

image

Czas

Korzystanie z doświadczenie i wiedzy profesjonalistów Allegro Ads Partner pozwoli zaoszczędzić czas i skupić się na prowadzeniu biznesu.

Perspektywy

Allegro Ads w Pirk Spark

Nasza agencja może pomóc Ci zarówno w promowaniu ofert, jak również w kompleksowej obsłudze konta i jego integracji z innymi kanałami e-commerce. Jako jedna z pierwszych agencji zdobyliśmy najwyższe odznaczenie Allegro Ads Partner +.

Lata doświadczeń i tysiące przeprowadzonych kampanii pozwoliło nam wypracować swoje własne, unikalne techniki sprzedaży. Dzięki temu dziś jesteśmy jedyną agencją, która może zaoferować Ci aż tak szeroki zakres usług w zakresie sprzedaży na największej polskiej platformie e-commerce.

Nasi specjaliści Allegro Ads mogą pochwalić się bogatym doświadczeniem w prowadzeniu kont z wielu różnych branż. Obecnie udzielamy swojego wsparcia ponad 100 sklepom.

Wiemy, jakie czynniki, poza budżetem, oddziaływują na efektywność reklam. Dlatego właśnie, oprócz budowania kampanii reklamowej, oferujemy szereg wielu innych działań m.in. tworzenie grafik i opisów ofert.

Uważamy, że tylko kompleksowe działanie może przynieść oczekiwana rezultaty. W związku z tym, opracowywaniem i realizacją strategii promocyjnej zajmuje się nie tylko nasz specjalista Allegro Ads, ale cały nasz zespół: grafik, copywriter i młodszy specjalista Allegro Ads.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, stworzyliśmy elastyczną ofertę abonamentową, dzięki której możesz liczyć na szybką realizację celu przy stosunkowo niskim zwrocie z inwestycji.

Obecnie obsługujemy w tym zakresie ponad 50 klientów.

image

Spodobał Ci się ten wpis?

Kliknij na gwiazdki, aby dodać ocenę.

Średnia ocena 4.9 / 5. Liczba głosów 14

Bądź pierwszy!

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

// FAQ // Product Collection

Spodobał Ci się ten wpis?

Kliknij na gwiazdki, aby dodać ocenę.

Średnia ocena 4.9 / 5. Liczba głosów 14

Bądź pierwszy!

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?