Obsługa Allegro

Obsługa konta Allegro zajmuje Ci zbyt wiele czasu?
Zainwestuj w outsourcing!
Zajmiemy się Twoim sklepem
kompleksowo.

hero

18 mln

realnych użytkowników miesięcznie

2 mld

zapytań produktowych miesięcznie

250 mln

odwiedzin serwisu miesięcznie

300 tyś

kupujących dziennie

Dlaczego my?

Jesteśmy certyfikowanym partnerem Allegro Ads Partner+

Tytuł Allegro Ads Partner Plus nadawany jest agencjom marketingowym, które przeszły odpowiednie szkolenia i posiadają doświadczenie w prowadzeniu konta Allegro i wysokobudżetowych kampanii Allegro Ads.

Skuteczność reklam nie zależy jednak wyłącznie od wysokości budżetu reklamowego. To również zasługa szeregu innych czynności m.in. atrakcyjności ofert, czy przyjaznej obsługi Klienta. Jako specjaliści wiemy, co robić, aby Twoje oferty odznaczały się jak największą trafnością, a obsługa sklepu była na tyle dobra, aby otrzymać tytuł Super Sprzedawcy.

Jesteśmy jedną z niewielu agencji, które specjalizują się w kompleksowej obsłudze konta Allegro. Oprócz tworzenia i optymalizacji kampanii reklamowych, zajmujemy się konfiguracją kont, copywritingiem, tworzeniem grafik, logotypów oraz szablonów ofertowych. Pomagamy naszym Klientom również w porządkowaniu zamówień oraz automatyzacji działań podczas procesu sprzedażowego.

image

Korzyści

Dlaczego warto skorzystać z naszego abonamentu?

Mamy wieloletnie doświadczenie w kompleksowym prowadzeniu sklepów z różnych branż. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami i regulaminami Allegro. Wiemy co robić, żeby stworzyć przyjazny wizerunek i wygenerować skuteczną sprzedaż.

iamge

Pomoc dedykowanego konsultanta

Masz wątpliwości dotyczące oferty? A może zastanawiasz się nad tym, pod jakie kategorie podpiąć dany produkt? Nasz konsultant chętnie Ci doradzi. Niezależnie od pory dnia, możesz liczyć na jego pomoc. W zależności od preferencji, kontaktuj się z nami telefonicznie lub e-mailowo.

iamge

Monitoring i moderacja komentarzy

Regularnie monitorujemy wskaźnik jakości sprzedaży. Oferujemy również usługę usuwania negatywnych i neutralnych komentarzy, które wywierają wpływ na średnią ocen. Obecnie efektywność naszego wyspecjalizowanego działu call center wynosi 90%!

iamge

Gwarancja sukcesu

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wypracowanym przez nas technikom agencyjnym, jesteśmy w stanie zapewnić Ci wyższą sprzedaż przy relatywnie wysokim zwrocie z inwestycji. Pomagają nam w tym narzędzia i funkcjonalności dostępne wyłącznie agencjom marketingowym.

Spodobał Ci się ten wpis?

Kliknij na gwiazdki, aby dodać ocenę.

Średnia ocena 3.9 / 5. Liczba głosów 39

Bądź pierwszy!

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

Spodobał Ci się ten wpis?

Kliknij na gwiazdki, aby dodać ocenę.

Średnia ocena 3.9 / 5. Liczba głosów 39

Bądź pierwszy!

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?