Obsługa sprzedaży
Allegro

Prowadzenie konta Allegro zajmuje Ci zbyt wiele czasu?
Zainwestuj w outsourcing! Zajmiemy się Twoim sklepem
kompleksowo.

hero

18 mln

realnych użytkowników miesięcznie

2 mld

zapytań produktowych miesięcznie

250 mln

odwiedzin serwisu miesięcznie

300 tyś

kupujących dziennie

Dlaczego my?

Jesteśmy certyfikowanym partnerem Allegro Ads Partner+

Tytuł Allegro Ads Partner Plus nadawany jest agencjom marketingowym, które przeszły odpowiednie szkolenia i posiadają doświadczenie w prowadzeniu wysokobudżetowych kampanii Allegro Ads.

Skuteczność reklam nie zależy jednak wyłącznie od wysokości budżetu reklamowego. To również zasługa szeregu innych czynności m.in. atrakcyjności ofert, czy przyjaznej obsługi Klienta. Jako specjaliści wiemy, co robić, aby Twoje oferty odznaczały się jak największą trafnością, a obsługa sklepu była na tyle dobra, aby otrzymać tytuł Super Sprzedawcy.

Jesteśmy jedną z niewielu agencji, które specjalizują się w kompleksowej obsłudze sklepów Allegro. Oprócz tworzenia i optymalizacji kampanii reklamowych, zajmujemy się konfiguracją kont, copywritingiem, tworzeniem grafik, logotypów oraz szablonów ofertowych. Pomagamy naszym Klientom również w porządkowaniu zamówień oraz automatyzacji działań podczas procesu sprzedażowego.

image

Ile to kosztuje?

Oferujemy elastyczną ofertę abonamentową
z możliwością wyboru odpowiedniego pakietu usług

Pakiet podstawowy

Abonament podstawowy to doskonałe rozwiązanie dla Sprzedawców, chcących nadać sprzedaży nowego wymiaru. Sprawdzi się na kontach o stabilnych wartościach sprzedaży, generujących regularne zyski.

To też fantastyczna opcja dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z organicznymi działaniami, a nie chcą inwestować większych środków przed poznaniem możliwych rezultatów.

Dzięki abonamentowi podstawowemu wprowadzimy Cię w świat programów promocyjnych i pozycjonowania ofert, Przeanalizujemy wskaźniki, które pomogą Ci skuteczniej pozyskać Klientów i sprawimy, że Twoje konto nabierze profesjonalnego wymiaru.

2500 zł

netto

Pakiety profesjonalny

Abonament profesjonalny będzie wsparciem dla Sprzedających, którzy chcą zadbać o trafność oraz jakość ofert. Sprawdzi się w przypadku każdego konta Allegro – bez względu na to, kiedy powstało.

To również rozwiązanie dla Sprzedających, którzy chcą znaleźć sposób na dużą konkurencję w kategorii, trudności w sprowadzeniu ruchu na oferty, czy wyróżnienie się na tle Sprzedawców oferujących podobne produkty.

W ramach abonamentu profesjonalnego nadamy Twojemu kontu niepowtarzalny charakter, pomożemy Ci w tworzeniu unikalnego brandu oraz aktywnie włączymy się w budowanie pozytywnych doświadczeń zakupowych Twoich Klientów.

4000 zł

netto

Pakiet ekspercki

Abonament ekspercki to opcja dla najbardziej wymagających Sprzedawców, dla których sprzedaż na Allegro to droga zarówno do promowania, jak i do faktycznego rozwoju biznesu.

W ramach abonamentu eksperckiego stworzymy rozbudowaną strategię długofalowej promocji konta, pomożemy w ustalaniu polityki cenowej, ale też w udoskonaleniu modelu biznesowego sprzedaży na Allegro. Wesprzemy tworzenie multikanałowych e-commerców oraz postawimy fundamenty pod automatyzację procesów sprzedaży.

Abonament ekspercki to również możliwość współpracy w modelu wzajemnie przydzielonych zadań.

6000 zł

netto

valuation

Zapytaj o obsługę Allegro Ads opiekuna oferty.
Porozmawiajmy o szczegółach oferty i ustalmy plan działania!

Korzyści

Dlaczego warto skorzystać z naszego abonamentu?

Mamy wieloletnie doświadczenie w kompleksowym prowadzeniu sklepów z różnych branż. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami i regulaminami Allegro. Wiemy co robić, żeby stworzyć przyjazny wizerunek i wygenerować skuteczną sprzedaż.

iamge

Pomoc dedykowanego konsultanta

Masz wątpliwości dotyczące oferty? A może zastanawiasz się nad tym, pod jakie kategorie podpiąć dany produkt? Nasz konsultant chętnie Ci doradzi. Niezależnie od pory dnia, możesz liczyć na jego pomoc. W zależności od preferencji, kontaktuj się z nami telefonicznie lub e-mailowo.

iamge

Monitoring i moderacja komentarzy

Regularnie monitorujemy wskaźnik jakości sprzedaży. Oferujemy również usługę usuwania negatywnych i neutralnych komentarzy, które wywierają wpływ na średnią ocen. Obecnie efektywność naszego wyspecjalizowanego działu call center wynosi 90%!

iamge

Gwarancja sukcesu

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wypracowanym przez nas technikom agencyjnym, jesteśmy w stanie zapewnić Ci wyższą sprzedaż przy relatywnie wysokim zwrocie z inwestycji. Pomagają nam w tym narzędzia i funkcjonalności dostępne wyłącznie agencjom marketingowym.

Spodobał Ci się ten wpis?

Kliknij na gwiazdki, aby dodać ocenę.

Średnia ocena 4.4 / 5. Liczba głosów 7

Bądź pierwszy!

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

Spodobał Ci się ten wpis?

Kliknij na gwiazdki, aby dodać ocenę.

Średnia ocena 4.4 / 5. Liczba głosów 7

Bądź pierwszy!

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?